Wysokiej jakości liner i fluting dostosowany do wymagań Klienta

Stora Enso zakład papierniczy w Ostrołęce jest liderem w Europie i najbardziej nowoczesnym producentem lineru i flutingu z włókien wtórnych.

Inwestycja w maszynę papierniczą o wartości 285 million EUR wraz z nową elektrownią sprawiły, że zakład papierniczy w Ostrołęce jest czołowym w Europie producentem flutingu i lineru z włókien wtórnych.

Doskonała wytrzymałość przy niskiej gramaturze

Dzięki nowej maszynie papierniczej w Ostrołęce możemy zaoferować Państwu pełny zakres wysokiej jakości papierów i jesteśmy w pełni przygotowani do spełnienia Państwa surowych wymagań jakościowych.

Nowy liner i fluting z Ostrołęki łączy doskonale wytrzymałość i trwałość z bardzo niską gramaturą dając nam możliwość uzyskania właściwej wagi i specyfikacji opakowania spełniającej Państwa wymagania.

W świecie, gdzie klienci i konsumenci żądają lżejszych odnawialnych opakowań, przy czym brak jest z ich strony zgody na odstępstwa od jakości, to właśnie papiery opakowaniowe z Ostrołęki są doskonałą odpowiedzią na potrzeby opakowaniowe większości branż.

Doskonała płaskość i przerabialność

Jedną z głównych cech, która sprawia, iż papier z Ostrołęki ma przewagę nad konkurencją jest unikalny proces suszenia, w czasie którego papier jest suszony z obu stron. To zapewnia doskonałą płaskość papieru z Ostrołęki .

Dla Państwa i innych przetwórców wysoka jakość i wytrzymałość papierów zwiększy szybkość i wydajność produkcji tektury falistej na maszynach przetwórczych. Szczegółowe testy potwierdziły, że przerabialność jest dużo większa niż w przypadku papierów pozyskanych od konkurencji.

Jeszcze większa niezawodność dostaw i materiałów

Dzięki nowej maszynie papierniczej Stora Enso Packaging Solutions zajmuje jeszcze silniejszą pozycję lidera, oferując najwyższej jakości papiery opakowaniowe, z pełną możliowścią proaktywnego działania w celu znalezienia doskonałego dla Państwa rozwiązania. Obecnie, jesteśmy również mniej zależni od zewnętrznych źródeł pozyskiwania papierów. Co oznacza, że możemy zapewnić Państwu jeszcze większą niezawodność dostaw oraz papierów opakowaniowych dostoswanych dokładnie do Państwa potrzeb.

Dlaczego warto wybierać liner i fluting z Ostrołęki

Jakość lineru i flutingu z Ostrołęki możecie Państwo zarówno dostrzec jak i wyczuć natychmiast po otrzymaniu próbek. Mówiąc konkretniej głównymi cechami i parametrami, które sprawiają, że papier opakowaniowy z Ostrołęki ma przewagę nad konkurencją są: wysokie parametry użytkowe w łańcuchu dostaw, jednorodna powierzchnia, bardzo wysoki poziom wytrzymałości na nacisk i na przepuklenie, odporność na przebicie, zgniatanie płaskie, doskonała płaskość i wysoka stateczność wymiarowa. Dzięki wyprodukowanym w 100% z włókien wtórnych papierom opakowaniowym z Ostrołęki, zarówno środowisko jak i Państwo zyskujecie i stajecie się prawdziwymi zwycięzcami.

Realizujemy Państwa potrzeby w zakresie recyklingu

W zakładzie papierniczym w Ostrołęce zbudowaliśmy własną organizację recyklingową w celu odzysku odpadów bazujących na włóknach. Nasza rozbudowana sieć recyklingowa odgrywa ważną rolę w zakresie poprawienia wskaźnika odzysku i utylizacji odpadów papierowych w Polsce.

Prosimy o kontakt z nami jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć jak zmieniamy pozyskany odpad w opakowanie o właściwie dobranych parametrach.